1. Domů
  2. Nezařazené
  3. Nejlepší klub v Ostravě na Stodolní

Nejlepší klub v Ostravě na Stodolní

Které místo v České republice je synonymem pro zábavu, hudbu, bezedné drinky a desítky nočních klubů? Malá nápověda – nenachází se v Praze, ale v Ostravě. Kdo hádal Stodolní ulici, je vítěz!

Pojďme si ji trochu představit a přednést tipy na ty nejlepší kluby, které se zde nacházejí.

Noční klub

Ostrava nikdy nespí

Stodolní ulice se nachází v centru města, ve čtvrti zvané Moravská Ostrava. Tato a okolní ulice jsou známy díky vysoké koncentraci barů, klubů, či restaurací. Samozřejmě nechybí ani kavárny, hospůdky, striptýzové bary a bistra. Zastoupeny jsou také hotely.

Není proto divu, že ji o víkendech navštěvuje nespočet zástupců mladší generace, kteří se touží stát součástí společenského života v Ostravě. V následujících řádcích vám představíme nejoblíbenější podniky, na které můžete na Stodolní ulici natrefit.

Modrá myš

Koktejlový bar Modrá myš sází na pestrou nabídku drinků s opravdu nevšedními jmény. Část je věnovaná ostravským vilám a koktejly nesou jejich název. A kdyby vás snad neoslovily, můžete vybírat i z klasických alkoholických nápojů, mezi které patří např. gin, whisky nebo rum. Modrá myš se snaží zachytit ostravskou atmosféru se vším, co k ní patří.

Desperado

Desperado vznikl jako jeden z prvních barů na Stodolní. Těší se kladnému hodnocení díky profesionálnímu přístupu obsluhy a dobré hudbě. K baru náleží ještě jedna část, a sice Modrá Nudle Music Bar. Ta je určena zejména k tanci, ale pozor. Kdo by očekával klasickou verzi baru s tanečním parketem, je na omylu. Tady se totiž k tanci využívají i stoly. Jak už název baru napovídá, temperamentní latinskoamerické hudbě se zde nejspíš nevyhnete.

Cafe de la Ostrava

Také klub Cafe de la Ostrava stál u zrodu slavné ostravské ulice. Za svých dvacet let působení prošel několika proměnami a dnes se stále snaží vynikat. Proto se zaměřuje především na nekomerční hudbu a o víkendech láká na hudební show (nejen) ostravských DJů. Cafe de la Ostrava samozřejmě funguje i jako příjemná kavárna.

Bernie’s Irish Pub

K otevření Bernie’s Irish Pub došlo v roce 2004, ale na jeho místě stál o chvilku dříve jiný klub. Jmenoval se Černý pavouk a byl úplně prvním klubem na Stodolní. Dnešní Bernie’s je laděné do atmosféry irského pubu. Konají se zde živá vystoupení a v pátek přebírá žezlo taneční hudba. Nabídka alkoholu je rozmanitá, kromě něj ale můžete ochutnat i výborná grilovaná jídla.

HELL dance strip club

Snad tím někoho nepohoršíme, ale v našem výběru zkrátka nemůže chybět alespoň jeden striptýzový bar. Konkrétně HELL dance strip club zvenku vypadá jako obchod s halloweenskými dekoracemi, uvnitř se však dějí opravdu zajímavé věci. Narazíte na krásné barmanky i spoře oděné tanečnice. Výzdoba v potemnělém klubu a červená světla ještě více podtrhují jeho atmosféru.

Článek aktualizován 6. 5. 2021

Napište komentář