1. Domů
  2. Internetové služby
  3. HBO Go počet zařízení

HBO Go počet zařízení

Obsah článku

Zjistili jste, že vám tradiční nabídka pozemního vysílání nedostačuje? Jestliže se vám nechce čekat na připojení kabelovky a máte doma chytrou televizi nebo třeba mobil, není nic jednoduššího než využít některou z bohatých internetových služeb. Mezi ty nejpopulárnější patří HBO Go, která je dostupná prakticky odkudkoliv a nabízí více než šest tisíc různých pořadů, které můžete sledovat odkudkoliv. V následujícím článku vás s ní seznámíme blíže.

Stručné shrnutí:

Jak HBO Go funguje
– buď se jedná o součást tarifu poskytovaného operátorem, nebo ji lze poptat samostatně, cena 159 Kč měsíčně, maximálně na 5 zařízení v domácnosti, lze sledovat na 2 přístrojích současně.

Jak HBO Go funguje?

Připojení ke službě HBO Go je možné hned několika různými způsoby. Někteří operátoři umožňují službu předplatit přímo přes svůj tarif. V takovém případě stačí na stránkách zadat potřebné údaje a můžete okamžitě začít listovat nekonečnou knihovnou pořadů. Nic navíc neplatíte, poplatek je již zahrnut ve standardním tarifu. Službu ovšem můžete aktivovat i samostatně a v takovém případě vás vyjde na 159 Kč měsíčně. 

K HBO Go můžete zaregistrovat až pět zařízení, dívat se můžete na dvou zařízeních najednou. Někteří operátoři ovšem maximální počet registrovaných přístrojů snižují na čtyři, proto se vždy dobře informujte o jejich podmínkách. Kromě tradičních televizorů, počítačů a notebooků je možné pořady sledovat i na mobilním telefonu nebo tabletu prostřednictvím stahovatelné aplikace.

Možnosti registrace HBO GoVýhodyNevýhody
Prostřednictvím operátoraOkamžité spuštění, bez poplatků navíc, obvyklá integrace do rozhraní operátoraDodatečné omezení počtu podporovaných zařízení, často vyšší konečná cena
Jako samostatná službaPevně daná cenovka, možnost okamžitého vypovězení služby, plný počet podporovaných zařízeníNutnost registrace, pomalejší schvalovací proces
Článek aktualizován 21. 9. 2021